Back to School: A Teacher's Guide

Book a Class with Us!

  • Tool Rental
    Tool Rental
    Regular price
    $40.10
    Sale price
    $40.10
    Unit price
    per 
  • Date Night Saturday December 4th 5-7 PM
    Date Night Saturday December 4th 5-7 PM
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $80.00
    Unit price
    per 
  • Date Night Saturday December 4th 7-9 PM
    Date Night Saturday December 4th 7-9 PM
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Unit price
    per 
  • Beginning/ Intermediate Class with Julia Monday January 3rd-February 7th 6:30pm-9:30pm
    Beginning/ Intermediate Class with Julia Monday January 3rd-February 7th 6:30pm-9:30pm
    Regular price
    $185.00
    Sale price
    $185.00
    Unit price
    per 
  • Beginning/ Intermediate Class with Julia Tuesday January 4th-February 8th 9:30am-12:30pm
    Beginning/ Intermediate Class with Julia Tuesday January 4th-February 8th 9:30am-12:30pm
    Regular price
    $185.00
    Sale price
    $185.00
    Unit price
    per 
  • Beginning/intermediate Class with Cole Tuesday January 4th-February 8th 6:30-9:30 PM
    Beginning/intermediate Class with Cole Tuesday January 4th-February 8th 6:30-9:30 PM
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $185.00
    Unit price
    per 
  • Intermediate & Advanced Class with Mandy Wednesday January 5th-February 9th 6:30-9:30pm
    Intermediate & Advanced Class with Mandy Wednesday January 5th-February 9th 6:30-9:30pm
    Regular price
    $185.00
    Sale price
    $185.00
    Unit price
    per 
  • Beginning/Intermediate Class with Cole Thursday January 6th-February 10th 6:30-9:30pm
    Beginning/Intermediate Class with Cole Thursday January 6th-February 10th  6:30-9:30pm
    Regular price
    $185.00
    Sale price
    $185.00
    Unit price
    per 
  • Beginning/Intermediate Class with Anna Saturday January 8th-February 12th 9:30am-12:30pm
    Beginning/Intermediate Class with Anna Saturday January 8th-February 12th 9:30am-12:30pm
    Regular price
    $185.00
    Sale price
    $185.00
    Unit price
    per 
  • Special Events with Cole
    Special Events with Cole
    Regular price
    $98.00
    Sale price
    $98.00
    Unit price
    per 
  • Private Lessons with Cole
    Private Lessons with Cole
    Regular price
    $100.00
    Sale price
    $100.00
    Unit price
    per 
  • 1 Hour Private Glazing Lesson Cole
    1 Hour Private Glazing Lesson Cole
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Unit price
    per 
  • Studio Pass
    Studio Pass
    Regular price
    $100.00
    Sale price
    $100.00
    Unit price
    per 
  • 30 day Open Studio Membership
    30 day Open Studio Membership
    Regular price
    $160.00
    Sale price
    $160.00
    Unit price
    per 

Location

Our store

Hours

Tue - Fri, 10:00am - 5:30pm
Saturday, 12:00pm - 4:00pm
Sun-Mon, Closed

Get directions